o projekcie

Zajęcia prowadzone są w trzech grupach:

Grupa pierwsza prowadzona jest przez panią Annę Rynkiewicz. Na zajęcia uczęszcza 7 uczniów.Są to zajecia dla dzieci z trudnościami w zdobywaniu umiejetności matematycznych.

Do grupy pani Małgorzaty Bieleckiej uczęszcza ośmioro uczniów. Są to zajęcia dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu, w tym także zagrożonych ryzykiem dysleksji.

Trzecią grupę prowadzi pani Mariola Derda. W zajęciach rozwijających zainteresowania uczniów szczególnie uzdolnionych matematycznie i przyrodniczo - zajęcia matematyczno przyrodnicze z obserwacją uczestniczy 10 uczniów, natomiast w zajęciach rozwijających zainteresowania uczniów szczególnie uzdolnionych polonistycznie - zajęcia recytatorskie i doskonalące technikę czytania uczestniczy 8 uczniów.