Przedszkole 2013/2014

ZDJĘCIA: KLIKNIJ TUTAJ

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

***************************************
zajęcia otwarte - robienie ozdób na choinkę szkolną

##########################
14 listopada 2013r. w grupie "0",
dzieci czteroletnich i pięcioletnich odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców. Tematem zajęcia były "Kolory jesieni - Kolorowe drzewa".
Dzieci rozpoznawały liście brzozy, dębu, kasztanowca i klonu. Obrazowały muzykę ruchem wg. własnych pomysłów "Taniec liści". Wspólnie z nauczycielem wykonały doświadczenie, dzięki któremu dowiedziały się, że łącząc kolor żółty i czerwony otrzyma się kolor pomarańczowy. Wykonały wspólnie z rodzicami pracę plastyczną - stemplowanie opuszkami palców używając farb plakatowych "Kolorowe drzewo". Dzieci najbardziej były szczęśliwe podczas wykonywania pracy plastycznej wspólnie z rodzicami. W czasie podsumowania zajęcia dzieci opisywały swoje prace tzn. co jeszcze dodatkowo namalowały.
  Anna Rynkiewicz

zdjęcia: kliknij tutaj,