Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Kłaninie

Idź do spisu treści

Menu główne

RODO

RODO- OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

   OBOWIĄZEK INFORMACYJNY
 W związku z tym, że od 25 maja 2018 obowiązują nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych, czyli tzw. RODO (ROZPORZĄDZENIE       PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych  osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE /ogólne rozporządzenie o ochronie danych  osobowych/), informujemy, że administratorem danych osobowych jest:
 Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Kłaninie,
 Kłanino 7, 76-020 Bobolice
(zwaną dalej Szkołą Podstawową).
  
W Szkole Podstawowej został wyznaczony inspektor danych osobowych – Jacek Królikowski z którym można się skontaktować poprzez  
– adres e-mail.: iod.spklanino@wp.pl
 Przetwarzanie danych osobowych w Szkole Podstawowej odbywa się w celu wypełnienia obowiązków prawnych oraz na wniosek osoby zainteresowanej.
Dane osobowe mogą być ujawnione jedynie upoważnionym podmiotom na podstawie i w granicach prawa oraz podmiotom z którymi Szkoła Podstawowa   zawarła umowę powierzenia danych jedynie w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania danych.
Dane osobowe będą przetwarzane  przez okres wskazany w przepisach prawa.
Przysługuje Państwu prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowaniu oraz ograniczeniu przetwarzania a także wniesienia skargi do  Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Administrator danych osobowych nie przekazuje danych osobowych do państw trzecich oraz nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany.

otwórz w word

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego