Wyprawka 2015/2016

WYPRAWKA 2015/2016
podstawa prawna

Szkoła Podstawowa w Kłaninie informuje,  o możliwości ubiegania się o dofinansowanie
do wyprawki szkolnej w roku szkolnym 2015/2016.

O dofinansowanie mogą ubiegać się rodzice uczniów klas  III.
Rodzice uczniów  mogą ubiegać się o pomoc, jeśli dochód na osobę w rodzinie nie będzie wyższy niż 574 zł netto.
Do wniosku należy dołączyć dokumenty, które wymienione są we wniosku, potwierdzające dochody osiągnięte w 2013r.,( obecny okres zasiłkowy trwa od 1. listopada do 31 października czyli rokiem kalendarzowym poprzedzającym okres zasiłkowy jest rok 2013) oraz fakturę, rachunek, paragon lub oświadczenie potwierdzającą dokonanie zakupu podręczników dla ucznia.
Wnioski do pobrania znajdują się w szkole w sekretariacie oraz na stronie internetowej szkoły pod adresem
www.szkolaklanino.cba.pl w zakładce Wyprawka 2015/2016.
Składać je  należy w terminie  do 10.09.2015r. do dyrektora Szkoły Podstawowej w Kłaninie, w godzinach 8.00 – 15.00 od poniedziałku do piątku.
Dofinansowanie zakupu podręczników wynosi:
Do 225 zł dla uczniów klas III szkoły podstawowej

Dyrektor SP w Kłaninie